Новини світу. 24 лютого. Загадкова металева сфера вагою в 50 кілограм, яку спочатку прийняли за об’єкт позаземного походження, виявилася частиною супутника.

Металева куля виявилася частиною супутника

Металева куля діаметром близько метра, яку прийняли за загадковий об’єкт з космосу, виявилася частиною іноземного супутника.

На думку представників космічної галузі, паливний бак, що впав, не має відношення ні до “Фобос Грунт”, ні до інших російських невдалих запусків.

“Точної інформації на даний момент немає. Наші фахівці зараз досконально перевіряють інформацію про запущені нами супутники і ракети, – повідомило джерело в Роскосмосі. – Але якщо вірити інформації про падіння фрагмента, то ймовірно за все він не наш. Візуально видно, що це паливний бак від супутника. Оскільки горловина на місці, паливо або якийсь компонент знаходиться всередині. Але в будь-якому випадку це небезпечно для екології і людей. Однозначно, цей бак не від “Фобос-Грунт”, оскільки розпізнавальні ознаки інші. Баки “Фобоса” були пофарбовані в зелений колір”.

Сфера приземлилася у дворі житлового будинку в містечку Ріашу-дос-Рокос. Місцеві жителі почули гуркіт і невеликий вибух, а оглянувши таємничу сферу зробили висновок, що це непізнаний космічний об’єкт.

За їхніми словами, всередині сфера порожня, однак видно, що всередині знаходиться якась маса.

В результаті падіння паливного бака ніхто не постраждав.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.