Новини здоров’я. 1 лютого. Всесвітньо відомий дерматолог опублікувала результати нового дослідження, згідно з якими задоволення, одержуване людьми під час чесання, залежить від місця, яке свербить.

Вчені вивчають свербіж

Знаменитий дерматолог Джил Йосипович довела, що задоволення від чесання залежить від того місця, яке свербить.

«Ми вперше оцінили, як різна інтенсивність чесання сприймається трьома різними частинами тіла, а потім вирахували потенційну залежність між ступенем задоволення і актом чесання», – заявила експерт в своїй доповіді.

У ході експериментів вчені викликали свербіж в області щиколотки, спини і передпліччя за допомогою шипів тропічної рослини, відомих своєю здатністю викликати сильне свербіння. Після цього дослідники оцінювали інтенсивність чесання і задоволення, яке отримували волонтери, кожні 30 секунд протягом п’яти хвилин, за спеціальною шкалою.

У результаті виявилося, що найбільш свербляче місце – це щиколотки і спина, однак чесання приносить більше задоволення, коли ми чухаємо передпліччя, хоча процес чесання щиколотки приносить задоволення довше, ніж двох інших частин тіла.

За словами вчених, їх дослідження допомагають зрозуміти природу сверблячки, щоб знайти ефективні способи допомогти людям зі шкірними захворюваннями, наприклад з такими, як атопічний дерматит у дитини.

Джерело ЗдравоЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.