Новини політики. 8 лютого. Народний депутат Роман Забзалюк заявив, що він ніколи не виходив з “Батьківщини”.

Забзалюк провів депутатське розслідування

Натомість членом депутатської групи “Реформи заради майбутнього” він став, щоб провести депутатське розслідування, довести і припинити провокації проти опозиції.

Як передає ЛІГАБізнесІнформ, Забзалюк зазначив, що з наближенням виборів в Україні режим Віктора Януковича почав хвилю брудних провокацій проти опозиції і її лідерів, і підготовку фальсифікацій.

За словами Забзалюка, в ході проведеного депутатського розслідування, йому вдалося отримати прямі докази цього.

“Чому я зараз виступаю від імені “БЮТ-Батьківщина”? По суті, ці два місяці я формально числився в так званій групі “Реформи заради майбутнього”, але фактично ніколи і не виходив з лав команди “БЮТ-Батьківщина””, – підкреслив він.

Нещодавно керівництву “Батьківщини” стало відомо про підготовку чинним режимом фальсифікацій на виборах і спроб дискредитації опозиції.

“Було прийнято рішення припинити такі провокації і пролити світло на плани влади. Це відповідальне завдання було доручено безпосередньо мені”, – сказав він.

На прес-конференції Забзалюк продемонстрував журналістам аудіозапис, на яких чути голоси, схожі на Забзалюка та Ігоря Рибакова, лідера групи “Реформи заради майбутнього”. В ході розмови Забзалюку пропонуються гроші за його перехід і його діяльність проти “Батьківщини”.

“Я записував сам себе на свій мобільний телефон”, – пояснив він і пообіцяв оприлюднити аудіозаписи.

“За продаж своєї совісті пропонуються скажені гроші. Мова йде про суму в розмірі $ 500 тис. відразу, потім щомісячна зарплата 20-25 тисяч, плюс надбавки за активну брехню проти опозиції”, – сказав він.

Забзалюк сказав, що отримав від Рибакова $ 450 тис.

Нагадаємо, в минулому році Забзалюк написав заяву про вихід з фракції “БЮТ” і вступ у депутатську групу “Реформи заради майбутнього”, яку очолює Рибаков.

Джерело Українська правда 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.