Новини політики. 9 лютого. Голова Верховної Ради України Володимир Литвин обурений інформацією про перекуповування народних депутатів.

Володимир Литвин
Литвин обурений перекупом депутатів

“Ганебний характер оприлюдненої інформації про нібито афери в стінах Верховної Ради, пов’язані з перекупом депутатів, лягають незмивною плямою не лише на Верховну Раду, а й на Україну, виставляючи її на посміховисько в світі”, – заявив Володимир Литвин, передає ЛігаБізнесІнформ.

“У зв’язку з цим я доручив Комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України негайно почати комітетське розслідування цієї події, терміново провести публічне засідання за участю всіх причетних осіб”, – повідомив спікер.

Він також повідомив, що направив подання генеральному прокурору України з пропозицією “провести всебічне розслідування, дати необхідні оцінки і, в разі встановлення достовірності фактів, вжити вичерпних заходів щодо всіх причетних осіб”.

“Безсоромні розбірки між людьми, які пройшли до парламенту в рядах однієї політичної сили і працювали в одній фракції, змусили б Іуду корчитися, червоніти від сорому й заздрості від атмосфери в українському політикумі. Напередодні виборів вважаю за необхідне привернути увагу українського суспільства до того, як з часів Іуди зросли ціни і впала мораль, а також застерегти людей від такого народного представництва в майбутньому”, – підкреслив він.

Нагадаємо, раніше Забзалюк заявив, що ніколи не виходив з Батьківщини, а членом депутатської групи Реформи заради майбутнього став, щоб провести депутатське розслідування, довести і припинити провокації проти опозиції. При цьому він продемонстрував аудіозаписи, на яких чути голоси, схожі на Забзалюка і Рибакова. В ході розмови Забзалюку запропонували гроші за його перехід, а пізніше він їх нібито отримав – $ 450 тис.

Пізніше Забзалюк додав, що поправити здоров’я йому допомагали виключно колеги з БЮТ.

“Хочу відразу спростувати ті маніпуляції та дезінформацію, які миттєво були вкинуті і розкручені через ЗМІ представниками групи зрадників про нібито небажання моїх соратників допомогти з лікуванням”, – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.