Новини України. 9 лютого. Юлії Тимошенко не дають знеболюючого, вимагаючи, щоб вона погодилися на участь представників МОЗ при огляді канадських та німецьких лікарів.

Євгенія розповіла про те, як знущаються з мами в тюрмі

Про це заявила сьогодні донька лідера опозиції Євгенія Тимошенко під час круглого столу: “Криза прав людини в Україні: катування та тортури, як негативна складова діяльності сучасної правоохоронної системи”.

Нинішній режим не лише позбавив свободи і можливості займатися політичною діяльністю Юлію Тимошенко, а й намагається знищити її фізично і морально.

“Я ніколи не думала, що колись у своєму житті зіткнусь з проблемою знущання та тортур у закладах пенітенціарної системи”, – сказала Тимошенко, додавши, що влада в Україні зараз застосовує середньовічні методи розправи з політичними опонентами, які стали схожі на інквізицію.

Вона наголосила, що сьогодні від порушення прав людини та тортур у правоохоронній системі не застрахований ніхто.

“Страшну правду про те, яка дикість сьогодні відбувається в українських судах та за стінами тюрем, я дізналась після арешту своєї мами”, – зазначила Євгенія.

За її словами, незважаючи на те, що вирок її мами засуджує увесь світ, вже понад шість місяців їй не надається кваліфікована медична допомога, вона переживає жахливий біль, не може вставати з ліжка, а діагнози МОЗ фальсифікуються владою. При цьому лікарі, які не хотіли підписувати невірні діагнози, потрапили під тиск прокуратури.

“Діагнози і зараз продовжують фальсифікувати, а здоров’я мами продовжує погіршуватися, вже три місяці вона не може підвестися з ліжка. Влада приховує реальний стан здоров’я моєї мами, а всі наші прохання ігноруються”, – заявила Євгенія.

Вона також розповіла, що зараз, коли Юлію Тимошенко мають оглянути незалежні канадські і німецькі лікарі, влада шантажує її маму, не надаючи їй знеболююче, вимагаючи, щоб вона погодилась на участь у цій комісії представників МОЗ України.

Донька Юлії Тимошенко сподівається, що у понеділок її маму оглянуть незалежні лікарі, які зможуть вперше надати правдиву інформацію про стан її здоров’я.

У круглому столі, організованому “Українським юридичним товариством”, взяли участь відомі юристи, правозахисники, політологи, медики, дипломати.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.