Новини здоров’я. 6 лютого. Якщо ви думаєте, що вибір посуду маленького розміру врятує вас від переїдання і, відповідно, зайвої ваги – ви помиляєтеся.

Маленькі тарілки часто рекомендують як захід, спрямований на зниження кількості їжі

Як вважають вчені з США, незалежно від розміру тарілки, люди їдять, поки не відчують насичення.

В ході експерименту дослідники спостерігали за 10 жінками із зайвою вагою і 10 жінками з нормальною вагою, які їли обід з тарілок різного діаметру. Учасниць попросили їсти до тих пір, поки вони не відчують насичення. У результаті вчені зробили висновок, що люди їдять доти, поки не наситяться, незалежно від розмірів посуду.

Вони також відзначили, що повні жінки були менш голодні до прийому їжі, і відчували себе менш ситими після обіду, в порівнянні з жінками без проблем з вагою, які вживали таблетки для схуднення. І це незважаючи на те, що кількість споживаної ними їжі була однаковою. Отримані дані можуть означати, що у повних людей знижена чутливість до голоду і насичення.

Експерти з університету Техаса розвінчали міф про те, що поглинання зайвих калорій можна уникнути, вибираючи посуд маленького розміру.

«Маленькі тарілки часто рекомендують як захід, спрямований на зниження кількості їжі, однак ми вважаємо, що це неефективна стратегія. Рівень споживання не змінюється в залежності від розмірів посуду», – розповіли вчені.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.