Новини України. 20 лютого. Публічні слухання у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка «Луценко проти України» в Європейському суді призначено на 17 квітня 2012 року.

Євросуд перевірить законність утримання під вартою Луценка

Таку інформацію отримали представники екс-міністра в Європейському суді з прав людини Ігор Фомін і Валентина Теличенко. Суд збирається дослідити в відкритому режимі законність затримання та арешту заявника, а також – використання системи правосуддя проти Юрія Луценка з метою усунення його від політичного життя в Україні і недопущення до парламентських виборів 2012 року.

Згідно із заявою адвоката екс-міністра, Ігоря Фоміна, на публічні слухання поставлено два питання: про незаконність арешту Юрія Луценка та про наявність політичних мотивів утримання Юрія Віталійовича під вартою. Фомін так само відзначив, що суд надзвичайно вимогливий до доказів, на основі яких виносить рішення. У той же час, адвокат висловив упевненість, що політичний характер переслідування опозиціонерів Європейському суду довести вдасться, оскільки ПАРЄ недавно прийняла відповідну резолюцію. Раніше повідомлялося, що екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко подав заяву до Європейського суду в січні 2011 року. Суд встановив режим пріоритетного розгляду справи.

Джерело Ура-Информ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.