Новини політики. 29 лютого. Європейський суд з прав людини задовольнить звернення екс-прем’єра Юлії Тимошенко та екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Юрій Луценко-Юлія Тимошенко
Європейський суд може задовольнити заяви Тимошенко і Луценка

Таке припущення сьогодні на прес-конференції висловив голова Центру прикладних політичних досліджень Володимир Фесенко.

На уточнююче питання журналіста, чи може розгорнутися сценарій, що їх звільнять до парламентських виборів, експерт відповів, що це малоймовірно, проте невеликі шанси є. «Я не виключаю», – додав політолог.

«Швидше за все, до парламентських виборів випускати їх не будуть. Однак якщо візьме гору позиція влади, коли потрібно буде продемонструвати акт доброї волі перед Європейським союзом на благо відновлення євроінтеграційних процесів, то влада може піти на умовний вирок для Луценка (в апеляційній чи касаційній інстанції -Ред.) І помилувати Тимошенко. Хоча вона сама заявила, що на це не піде», – підкреслив Фесенко.

За його словами, враховуючи стан здоров’я Тимошенко, її можуть помилувати і без її волі.

«Ризикну припустити, що Європейський суд задовольнить заяви Тимошенко і Луценка, може навіть визнати неправомірним їх арешт… І якщо визнають, що мали місце політичні мотиви, тоді це стане викликом повторно переглянути ці справи», – сказав Фесенко.

Однак він спрогнозував, що за часом це буде не так швидко.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.