Новини України. 22 лютого. Донька Юлії Тимошенко Євгенія розлучилася з чоловіком Шоном Карром.

Євгенія Тимошенко та Шон Карр розлучилися

Про це повідомляє “Комсомольська правда” з посиланням на Belfast Telegraph.

Розлучення відбулося не так давно. Причиною розриву молодої сім’ї, судячи з усього, стала політика.

“Шлюб її доньки (Жені Тимошенко) з британським рок-музикантом Шоном Карром недавно закінчився, і, як кажуть, він постраждав від напруженої боротьби Євгенії за добре ім’я своєї матері”, – пише видання.

В оточенні Тимошенко цю інформацію не підтверджують. Мовчить і сама Євгенія.

“Зміни в особистому житті Жені і Шона – це справа суто двох людей. Не варто стороннім людям втручатися. Хотілося, щоб в цій сім’ї збереглася хоч якась приватність”, – сказала помічниця екс-прем’єра Ольга Трегубова.

За її словами, недобре виносити сміття з хати.

Ще одна близька особа до родини Тимошенко розповіла, що Женя більше півроку не живе з Шоном. Вони навіть перестали спілкуватися по телефону. Євгенія не отримувала від свого чоловіка підтримки в складний для неї період життя.

Нагадаємо, чутки про розлучення пари з’явилися ще восени минулого року. Тоді Шон Карр заявив, що це неправда.

Водночас ще літом Євгенію помітили на людях з іншим хлопцем. Як вдалося з’ясувати журналістам, це якийсь Артур з Одеси. Його батько – син місцевого впливового чиновника, який в кінці 90-х очолював одну з одеських спортивних організацій. Мама Артура вже багато років проживає в США. Свої стосунки пара намагалася не афішувати. Не так давно Артур видалив з Facebook свою сторінку.

Влітку він разом з Євгенією навідувався в один з одеських нічних клубів. Цю інформацію підтвердив співробітник нічного закладу. У той же час їх бачили разом біля Качанівської в’язниці, куди Євгенія приїжджала до матері.

За матеріалами КП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.