Новини політики. 2 лютого. Дочка Юлії Тимошенко Євгенія закликає США переконати владу України в необхідності допуску основних лідерів опозиції і в тому числі її матері до виборів Верховної ради, які призначені на осінь.

Євгенія: мама досить сильна щоб виграти вибори, якщо її допустять

Про це йдеться в тексті її виступу, який вона озвучила 1 лютого на слуханнях у Сенаті США на тему “Україна на роздоріжжі: що поставлено на карту для США і Європи?”.

“Ми сподіваємося на вашу підтримку. Проведення вільних і справедливих виборів цієї осені має першорядне значення для України. Але це було б неможливо без основних лідерів опозиції. Я знаю, що моя мати не дозволить Україні повернутися в радянське минуле. Вона досить сильна, щоб виграти вибори, якщо її допустять”, – заявила Євгенія.

За її словами, екс-прем’єру вже вдалося домогтися консолідації опозиції в один фронт, проте, як зазначає Євгенія, влада намагається всіляко перешкодити Тимошенко. “Я прошу вас розглянути всі можливі способи вплинути на них і пояснити їм наслідки їх дій”, – заявила дочка Тимошенко.

У свою чергу, як зазначається в повідомленні прес-служби “Батьківщини”, головуюча на слуханнях сенатор Джин Шахін заявила, що США продовжуватимуть ретельно відстежувати ситуацію в Україні. “Це більше, ніж просто випадок з Юлією Тимошенко. Це свідчить про вибіркове застосування закону і повернення до недемократичних процесів в державі”, – зазначила вона.

На слуханнях у підкомітеті з європейських справ Комітету закордонних справ Сенату США також був присутній захисник екс-прем’єра Сергій Власенко.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.