Новини політики. 9 лютого. Український президент Віктор Янукович виглядав на конференції з безпеки в Мюнхені одиноким, невпевненим і таким, що відчуває труднощі.

Янукович не почувається впевнено

“Президент Україні Віктор Янукович на конференції з безпеки в Мюнхені відчував себе ізольованим від інших учасників, виступав з нечіткими заявами, відчував себе обтяженим енергетичними проблемами”, – пише видання Legnostorto.

“На одній з прес-конференцій він заявив, що екс-прем’єр Юлія Тимошенко є єдиною перешкодою на шляху інтеграції України в Європу. І з цієї причини він допустив можливість відвідування, але тільки на території України, групою європейських і північноамериканських лікарів лідера “помаранчевої революції”, яка в даний час знаходиться в ув’язненні і дуже погано себе почуває”, – пише автор статті.

Як зазначають багато політологів, Януковичу в Мюнхені не вдалося знайти авторитетних іноземних співрозмовників, і це результат систематичного порушення свободи друку і свободи слова в Україні після обрання його президентом.

Янукович був в ізоляції і на форумі в Давосі. В Мюнхені він отримав можливість для однієї лише бесіди – з держсекретарем США Хілларі Клінтон, яка жорстко критикувала його за авторитаризм, яскравим доказом якого є справа Юлії Тимошенко”, пише видання.

Джерело inopressa.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.