Новини політики. 25 лютого. Екс-прем’єр Юлія Тимошенко зробила основну помилку – вибрала політичний спосіб захисту.

Янукович згоден з тим, що українське законодавство - недосконале

Про це в інтерв’ю українським телеканал сказав президент Віктор Янукович.

Відповідаючи на запитання, як він ставиться до критики європейських політиків щодо судового процесу над Тимошенко, Янукович сказав: “Це політика. І як в будь-чому, є політика, є право”.

“Помилка Тимошенко в чому була? Помилка Тимошенко була в тому, що вона не захищалася в законодавчому плані, в юридичному плані. Вона пішла і вибрала спосіб захисту – політичний”, – зазначив президент.

“Кожен політик має право говорити, але є закони, а хтось несе за це відповідальність”, – додав він.

У той же час, Янукович згоден з тим, що українське законодавство – недосконале:

“З того, що говорять європейці, з чим я можу погодитися? Я можу погодитися з тим, що українське законодавство – недосконале. Це питання, яке розглядалося по Тимошенко і з інших, багатьох таких справ. Воно розглядалося не у відповідності з європейськими стандартами і принципами. Я з цим абсолютно згоден”.

Президент розповів, що в 2010 році як тільки приступив до своїх обов’язків, зібрав робочу групу зі створення нового КПК: “Мене ніхто не просив, жодні політики до мене не зверталися. І ми почали працювати над новим Кримінально-процесуальним кодексом. І ця робота тривала майже рік”.

“І ми закінчили цю роботу не під Тимошенко. Ми закінчили цю роботу під Україну, під державу, під ті принципи, які ми повинні закласти в основу нашої політики”, – підкреслив він.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.