Новини України. 8 лютого. Міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога розповів Віктору Януковичу про настання другої хвилі морозів в Україні.

Балога доповів президентові про ситуацію з морозами

Міністр обговорив дії МНС на зустрічі з Президентом України сьогодні.

Балога повідомив про настання другої хвилі похолодання в країні, яка, за прогнозами фахівців, викличе подальше посилення морозів, хуртовини та снігові заметілі. У зв’язку з тим мова йшла про дії урядового Оперативного штабу, регіональних підрозділів МНС і рятувальних сил щодо запобігання можливим надзвичайним ситуаціям на об’єктах інфраструктури і життєзабезпечення, порятунку і надання допомоги людям, йдеться в повідомленні прес-служби МНС України.

Віктор Балога поінформував Президента про характер взаємодії МНС з іншими центральними і місцевими органами влади, комунальними і аварійними службами.

“Робиться все необхідне, щоб уникнути збільшення людських втрат, не допустити критичних інцидентів у житловому секторі та на промислових об’єктах”, – запевнив міністр.

ін також повідомив, що цієї п’ятниці звітуватиме про виконану роботу та її результати перед Верховною Радою України.

Глава держави особливо підкреслив важливість координації зусиль всіх відповідальних міністерств, інших органів влади та аварійно-рятувальних служб, яка має спрямовуватися на захист людей від холодів.

“Треба до останнього морозного дня тримати ситуацію під контролем. Збереження життя і здоров’я людей, запобігання інцидентам – це на сьогодні головне завдання”, – сказав Янукович.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.