Новини України. 8 лютого. Єдине, що зробив Віктор Янукович під час перебування на посаді Президента України – це посадив в тюрму свого головного опонента під час президентських виборів.

Томенко: Янукович прийшов, побачив, посадив

Про це сказав віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко.

Він зауважив, що кожен державний політичний діяч з найдавніших часів і до сучасної історії запам’ятовується прийдешнім поколінням чимось одним. Томенко відмітив, що, “хтось із визначних державних політичних діячів запам’ятався великою військовою перемогою, хтось серйозними реформами в результаті яких змінилася країна, хтось відповідним висловлюванням”.

“Якщо провести аналогію з популярним історичним діячем Гаєм Юлієм Цезарем, який, зокрема, увійшов в історію своїм висловлюванням “Veni, vidi, vici” (“Прийшов, побачив, переміг”), сказаним після перемоги над володарем Босфорського царства Фарнаком ІІ, то за два роки президентства Віктор Янукович для України та світу ввійде в історію тим, що “Прийшов, побачив, посадив”, – цитує Миколу Томенка прес-служба політика.

“Поки що єдиною дією Президента є те, що головний опонент президентської виборчої кампанії знаходиться у тюрмі, а цей факт є ключовим предметом обговорення як в Україні, так і у всьому світі”, – додав віце-спікер.

Водночас, на переконання Томенка, “теоретично у Віктора Януковича ще є шанс змінити уявлення про Україну та уявлення про себе за час свого президентства”. Для цього, за словами віце-спікера, “Президенту треба не лише давати обіцянки за кордоном щодо голосування за декриміналізацію 364 та 365 статей, щодо прав опозиції на політичну діяльність чи інші права та свободи, а й виконувати їх в Україні”.

“Виявляється, що за головне його чиновники Адміністрації Президента чи американські консультанти або російські політтехнологи, які, як кажуть, масово засіли на Банковій, визначили енергетичний ринок, транспортну інфраструктуру, ринок землі тощо”, – сказав Микола Томенко, коментуючи вчорашній виступ президента у ВРУ.

“Впевнений, що Президент ще має шанс це змінити, виконавши вимоги Парламентської Асамблеї Ради Європи, а своїх політичних опонентів: Юлію Тимошенко, Юрія Луценка та інших перемагати на виборах, а не шляхом ув’язнення”, – вважає Микола Томенко.

“Лише тоді Віктору Януковичу можна буде залишитися в українській історії, а не “вляпатися” до неї”, – додав політик.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.