Новини політики. 24 лютого. Президент України Віктор Янукович має зустрітися з опозиційними силами, адже обом сторонам потрібна ця зустріч.

Якщо влада не почує опозицію, то опозиція разом з вулицею змусить її це зробити

Таку думку висловив політолог Вадим Карасьов.

“Існують шанси, що така зустріч відбудеться, тому що ситуація в державі достатньо складна, особливо економічна. Зараз треба грати не на розкол і не на чергову війну влади з опозицією, а шукати спільні шляхи і рецепти фінансово-економічного порятунку держави та покращення соціальної та економічної ситуації в країні”, – сказав Карасьов.

Він зазначив, що головним результатом буде те, що така зустріч взагалі відбудеться. “І вже після цієї зустрічі можна буде говорити про другу зустріч, про якісь робочі групи, про постійний контакт і діалог між владою і опозицією. Тоді можна буде говорити про перші реальні прикладні результати, але зараз важливий загальнополітичний результат цієї зустрічі”, – зазначив експерт.

Карасьов зазначив, що і опозиції потрібна ця зустріч, адже якщо влада до неї не прислухається, то опозиції доведеться вдаватися до більш радикальних заходів. “У опозиції немає іншого виходу – або її почують, або опозиція зробить все, щоб її почули, але вже в результаті боротьби, в результаті радикалізації опозиції і радикалізації ситуації в країні”, – додав він.

Політолог зазначив, що проблема не тільки у відносинах опозиції і влади, а в тому, що в країні дуже багато соціально незадоволених людей.

“Тому, щоб країна не перетворилася на порохову бочку, для того, щоб не здетонував соціальний вибух, треба робити крок назустріч один одному, почути один одного. Якщо влада не почує опозицію, то опозиція разом з вулицею змусить її це зробити”, – зазначив експерт.

Як раніше повідомлялося, адміністрація президента відпрацьовує питання проведення зустрічі глави держави з опозиційними фракціями.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.