Новини України. 20 лютого. Президент України Віктор Янукович запевнив співвітчизників у тому, що буде сприяти забезпеченню соціальної справедливості.

Янукович зрівняє суспільство

“Як президент України, я сприятиму забезпеченню соціальної справедливості, ліквідації бар’єрів, що виникають перед громадянами за ознаками віку, статі, релігійної та етнічної приналежності, культури або наявності обмеження фізичної можливості”, – йдеться у зверненні глави держави до співвітчизників з нагоди Дня соціальної справедливості.

Янукович підкреслив, що заходи, які здійснюються в рамках Програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Багате суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, спрямовані на економічне зростання, “будуть служити для викорінення бідності, забезпечення повної зайнятості, рівності чоловіків і жінок, соціальному благополуччю”.

“Переконаний, що об’єднання зусиль влади та громадськості, посилення соціальної відповідальності бізнесу, виведення на якісно новий рівень соціального діалогу стануть запорукою для утвердження в нашій державі принципів солідарності, злагоди та забезпечення рівних можливостей для всіх і кожного”, – упевнений президент України.

Як повідомлялося, з 2012 року Україна разом з усім світовим співтовариством відзначає 20 лютого Світова день соціальної справедливості, встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. Цей день встановлений в Україні з метою “привернути увагу суспільства, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, громадських організацій до вирішення питань соціальної справедливості та необхідності загального побудови в Україні суспільства соціальної справедливості та активного впровадження в життя політики і стратегії, спрямованих на її забезпечення”.

Джерело Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.