Новини політики. 7 лютого. Глава представництва Єврокомісії в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра заявив, що лідери ЄС відмовляються зустрічатися з президентом України Віктором Януковичем.

Міністр Білдт ясно показав настрій шведської влади - Тейшейра

Про це повідомляє Сегодня.

“У 2011 році ми побачили, що всі заклики і прохання до президента Януковича – не продовжувати рух сьогоднішнім шляхом, не використовувати правосуддя в політичних цілях для усунення політичних конкурентів, не були почуті.

Тому, коли ти приходиш до висновку, що діалог не приносить плодів і ознак поліпшення ситуації в Україні не спостерігається, який в ньому залишається сенс?” – сказав він.

“Не мені вирішувати, коли лідери ЄС вважатимуть необхідними зустрічі. Я знаю, що є велике розчарування після інтенсивного діалогу і спроб розвернути назад процеси, що почалися в країні.

Якщо говорити про Давос, то якщо мені не зраджує пам’ять, глава МЗС Швеції Карл Білдт заявив про те, що ключ до підписання угоди знаходиться в камері пані Тимошенко… Мені здається, що міністр Білдт ясно показав настрій шведської влади.

І наше з вами завдання – демонструвати подібні позиції, щоб президент Янукович зрозумів, наскільки серйозно імідж України в Європі та світі (адже США і Канада також висловлюють подібні погляди) постраждав через названі події. І до яких серйозних наслідків це призведе”, – зазначив Тейшейра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.