Новини політики. 26 лютого. Експерт вважає, що своїми останніми призначеннями Віктор Янукович готує перемогу Партії регіонів на парламентських виборах

Янукович укріплює свої позиції

“Ці зміни збільшують контроль президента Януковича над найважливішими державними установами, а їх головною метою є підготовка перемоги в парламентських виборах і запобігання серйозних суспільних протестів”, – вважає аналітик Центру Східних досліджень (OSW, Варшава) Тадеуш Ольшанський, передає ЛігаБізнесІнформ.

Експерт зазначив, що більшість новопризначених керівників найважливіших в державі відомств – СБУ, МВС, Мінфін, Міноборони – не мають ні політичних амбіцій, ані політичних сил, які б їх підтримали, а є лише довіреними особами нинішнього глави держави.

Ольшанський також висловив думку, що чинного прем’єр-міністра Миколи Азарова може змінити призначений першим віце-прем’єром Валерій Хорошковський, який, швидше за все, відмовиться від деяких непопулярних проектів і намагатиметься заспокоїти протести, зокрема, підвищуючи соціальні виплати.

При цьому, на думку експерта, призначення Андрія Клюєва є ослабленням його позицій, проте той факт, що він займеться підготовкою Партії регіонів до осінніх виборів, свідчить, що він все ще користується довірою Віктора Януковича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.