Новини України. 24 лютого. Тимошенко працюватиме в колонії, як тільки одужає.

Тимошенко примусять працювати

Не працювати у виправних установах дозволяється тільки інвалідам та вагітним.

Екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко буде залучена до робіт в Качанівській виправній колонії після того, як поправить своє здоров’я. Про це заявив Голова Державної пенітенціарної служби України Олександр Лисицький.

«Вона працюватиме, як тільки поправить своє здоров’я», – сказав він.

Він зазначив, що за законодавством, робота передбачена для всіх, виняток робиться тільки для пенсіонерів, інвалідів, і то якщо інвалід бажає трудитися, то він трудиться, виняток робиться для хворих, вагітних жінок.

«Для всіх інших ми рекомендуємо працювати, і якщо людина дуже відмовляється, з ними проводиться відповідна виховна робота, і у нас є співробітники, які займаються цією роботою», – сказав він.

Нагадаємо, з 9 лютого Тимошенко почала відбувати в Качанівській виправній колонії покарання за вироком суду по «газовій справі».

Також Тимошенко дозволили не надягати тюремну робу, поки що вона буде в своєму одязі.

Екс-прем’єр перебуває в Качанівській колонії з 30 грудня 2011 року.

Вона була поміщена в сектор тимчасового слідчого ізолятора на території колонії, оскільки Тимошенко перебуває під слідством у справі за ЄЕСУ.

23 грудня 2011 Апеляційний суд Києва підтвердив законність рішення Печерського районного суду Києва, яким Тимошенко була засуджена до 7 років позбавлення волі за перевищення влади при укладанні газових контрактів з Росією.

Як повідомлялося, Юлія Тимошенко була засуджена до семи років позбавлення волі 11 жовтня 2011 року. Суд визнав її винною в перевищенні посадових повноважень при укладанні газових контрактів з Росією в грудні 2009 року.

Також нагадаємо, щодо Тимошенко порушено нову кримінальну справу за покладання боргів корпорації ЄЕСУ на бюджет України. В СБУ підкреслюють, що підставою для порушення нової кримінальної справи проти екс-прем’єра України, лідера партії «Батьківщина» Тимошенко став лист Міноборони РФ Кабінету міністрів, в якому порушувалося питання погашення заборгованості ЄЕСУ в сумі 405 500 тис. дол.

Джерело Зеркало недели 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.