Новини здоров’я. 7 лютого. Гроші, робота, діти, родичі, відносини – основні джерела стресу, який може зумовити нервове виснаження.

стрес
Коли ми відчуваємо стрес, наш організм знаходиться в стані бойової готовності для відображення небезпеки

Серед основних ознак, що вказують на те, що стрес почав позначатися на нашому здоров’ї, можна відзначити дев’ять.

1. Ви зриваєтеся на людях, незважаючи на те, що це вам не властиво, і насилу стримуєте свій гнів. Ви виправдовується, мовляв, здають нерви.

2. Ви не можете зосередитися. Адреналін знижує приплив крові і головного мозку, направляючи кров в м’язи, що і викликає зниження розумової функції.

3. Ваше дихання частішає. Це також відбувається тому, що в стані стресу м’язам потрібна більша кількість кисню.

4. Ви втрачаєте сон. Тривожні думки не дають вам заснути, а підвищений рівень кортизолу порушує процеси, що сприяють нормальному процесу засинання.

5. У вас з’являється екзема або алергічний висип. Гормон кортизолу стимулює виробництво гістаміну, що і призводить до цих шкірних неприємностей.

6. У вас підвищується потовиділення. Під час стресу серцебиття і дихання частішають, а тиск підвищується. Необхідність підтримки температури тіла змушує нас потіти.

7. Підвищений в результаті стресу тиск може викликати помутніння зору, яке також часто є супутником головних болів.

8. Під час стресу в організмі не вистачає вітаміну Б6, що викликає часті позиви до сечовипускання. Саме тому коли ми нервуємо, нас часто тягне в туалет. Якщо це відбувається по ночах, ми не висипаємося.

9. Часті інфекції – ще одна ознака стресу. Імунна система не витримує постійної напруги, в результаті чого ми стаємо більш вразливими і захворюємо.

Коли ми відчуваємо стрес, наш організм знаходиться в стані бойової готовності для відображення небезпеки: рівень гормонів адреналіну, норадреналіну та кортизолу різко підвищується, і, якщо нічого не відбувається, гормони починають працювати проти нас.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.