Новини здоров’я. 21 лютого. Що можна зробити для того, щоб інтимне життя приносило задоволення і зміцнювало зв’язок з коханою людиною?

Перш, ніж виправляти свої помилки, необхідно про них дізнатися

Перш, ніж виправляти свої помилки, необхідно про них дізнатися, вважають фахівці.

Помилка номер один – занадто критичне ставлення до власної зовнішності. Багато жінок упевнені, що їх чоловік все життя мріяв про довгоногу красуню, і тому дуже засмучуються, марно намагаючись виявити схожість з нею. Насправді, більшість чоловіків знаходять привабливими звичайних жінок, і їх більше хвилює ставлення коханої до нього, а не кількість жиру в неї на стегнах.

Помилка номер два – відсутність ініціативи в інтимних справах. Згідно з опитуваннями, більше половини чоловіків першими просять жінок про секс, а 76% зізналися, що роблять це, щоб бути ближче до своєї коханої. Що стосується жінок, багато з них досі перебувають у впевненості, що ініціативність в сексі є ознакою розбещеності і не личить леді. Крім цього, жінки страшно бояться бути відкинутими.

Третя помилка – небажання жінок говорити з чоловіками про секс і про те, що їм потрібно в ліжку. Дні, коли чоловік був лідером в звичайному і в інтимному житті, пройшли, і дівчатам слід більш відкрито спілкуватися зі своїми партнерами про всі сексуальні аспекти, щоб статеве життя взаємно задовольняло і сприяло зміцненню відносин.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.