Новини України. 7 лютого. Переселення екс-прем’єра Юлії Тимошенко в Качанівську виправну колонію багато в чому змінила життя мешканок цієї жіночої зони – в чомусь на краще, але є й негативні моменти.

Налагоджений роками розпорядок може вмить змінитися через віп-ув'язнену

Так, кажуть у колонії, годувати в’язнів стали ситніше, але будь-яке переміщення віп-ув’язненої обертається для інших в’язнів цілими днями строго режиму – їх закривають в камерах, а саму Тимошенко возять з капюшоном на голові. Навіть сама зона неофіційно поміняла назву: в пресі частіше почуєш «колонія Тимошенко», ніж Качанівська, повідомляє Сегодня.

Як розповіло джерело в колонії, останнім часом налагоджений роками розпорядок може вмить змінитися через віп-ув’язнену. Так, на Різдво, 7 січня, всіх засуджених раптом розвели по камерах, закрили, а на кожному виході з відділення стояло по інспектору. Ніяких святкових заходів у цей день не було – концерт відбувся лише 8 січня.

Як з’ясувалося, свято зіпсувало раптове погіршення самопочуття екс-прем’єра, у зв’язку з чим її повезли в обласну лікарню на обстеження. До виходу з СІЗО під’їхала швидка, Тимошенко з низько натягнутим на голову капюшоном винесли з камери і відвезли. Процедура повторилася, і коли вона поверталася.

«Боялися, а раптом комусь вежу зірве – і накинеться на Тимошенко. Контингент в колонії різний, є агресивні, вибухові особистості. Бійка між жінками може спалахнути навіть з незначного приводу», – розповіло джерело, додавши, що частину засуджених ця ситуація сильно обурила, мовляв, що за клопоти навколо «цієї екс-прем’єрки».

Є й чимало жінок, які шкодують Юлію Володимирівну, мовляв, бідненька, по необережності загриміла у в’язницю. Але й ті й інші постійно обговорюють віп-засуджену. Особливий інтерес викликає її коса. Всіх цікавить, якою має бути довжина волосся, щоб оповити його навколо голови.

З чуток, Тимошенко навіть у в’язниці добре виглядає – доглянута, з макіяжем. Нібито вона привезла з собою велику косметичку, правда не всіма засобами їй дозволили користуватися. Лаки для волосся і нігтів, а також рідину для зняття лаку у неї вилучили. Ці засоби на зоні заборонені – зечки можуть їх спеціально випити, щоб отруїтися і потім відлежатися в лікарні.

У колонії відзначають, що з початку цього року їжа для засуджених стала набагато краще. Борщ пахне, як справжній домашній, м’яса більше, і навіть каші стали смачніше. А на хліб привозять білу муку, раніше часто темну.

Юлії Тимошенко тричі на день відносять їжу, відібрану із загального дієтичного столу. Окремий інспектор стежить за тим, як ці страви готують. Гаряче, кашу з м’ясом, салат розкладають в судочки і поміщають в термоси. Все це упаковують в спеціальну сумку, щоб не остигало, і несуть в СІЗО Тимошенко. Чи з’їдає вона щось – невідомо.

За нашою інформацією, камера Тимошенко знаходиться в будівлі, де розташований тренажерний зал. Тільки тренажери на першому поверсі, а СІЗО – на другому. На виході з будівлі спеціально відгородили прогулянковий дворик. Правда, Тимошенко там не гуляє, їй в камері відкривають вікно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.