Новини здоров’я. 25 лютого. Багато людей вважають, що дієта здатна допомогти їм подолати зайву вагу.

Основне завдання - не втратити зайві кілограми, а зберегти свою нову фігуру

Фотографії підтягнутих тіл у глянцевих журналах створюють ілюзію того, що кожен з нас, купивши собі рекламований тренажер або БАД, може стати володарем плаского живота.

Насправді, не існує ніяких особливих продуктів або вправ, що діють лише на жир в області живота. Значної втрати ваги можна досягти лише повільно, дотримуючись дієти і займаючись спортом. Найефективніший спосіб схуднути – це змінити свій спосіб життя, вважають експерти з американської клініки Майо.

«Дев’яносто дев’ять відсотків людей, які втрачають зайву вагу, худнуть в області живота перш, ніж в інших проблемних частинах тіла. Вісцеральний жир – той, що ховається в животі, – більш метаболічно активний і його простіше скинути, ніж підшкірний жир, особливо, якщо у вас його багато», – розповідають вони.

Основне завдання – не втратити зайві кілограми, а зберегти свою нову фігуру. Як показало недавнє дослідження, успішне, довгострокове схуднення відбувається лише тоді, коли людина значно знижує споживання калорій, регулярно займається спортом і змінює свої харчові звички і рівень фізичної активності в цілому.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.