Новини здоров’я. 17 лютого. Британські сексопатологи і психологи закликають батьків бути чесними і відкритими зі своїми дітьми в питаннях сексу і інтимних відносин, і починати обговорювати з ними ці теми з раннього віку.

Відповідайте строго на поставлені дитиною питання

Чим раніше дитина дізнається про секс, тим менше її збуджує ця тема в підлітковому віці, і тим менше ймовірність того, що вона почне експериментувати занадто рано.

Секс є однією з основних потреб людини, поряд з їжею і дахом, і тому дитині необхідно мати про нього інформацію.

«Якщо легалізувати травку або кокаїн, їх ціна значно впаде. Те ж стосується і сексу: якщо ми приберемо бар’єри, що захищають нас від цієї теми, секс перестане приносити стільки проблем», – зазначають експерти, радячи розповідати дітям про статеве життя, як тільки вони починають про це запитувати.

«Чим простіше ви пояснюєте, тим краще. Відповідайте строго на поставлені дитиною питання, адже вона не просить вас наочно демонструвати, що ви маєте на увазі», – рекомендують вони.

Батьки, які відкрито обговорюють з дітьми цікаві для них теми, згодом не стикаються з нерозумінням і незручністю, коли підлітки проявляють менше бажання поділитися з ними своїми думками.

Серед причин, за якими питання статі досі не викладають дітям з раннього дитинства, експерти називають вплив церкви і сприйняття цієї теми, як чогось непристойного.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.