Новини України. 28 лютого. Процес над Юрієм Луценком залишив в експертному середовищі досить схожі враження.

ПР: адвокати Луценка оскаржать вирок, і там буде вирішено, правильний він чи ні

Про це повідомляє Сегодня.

«Я дуже хотів, щоб йому дали умовно, щоб влада продемонструвала поблажливість до блазнів. Такі люди небезпечні у владі, але не в опозиції, і немає резону утримувати їх у в’язниці. Сподіваюся, новий Кримінальний кодекс дасть привід для його амністії», – говорить політолог Михайло Погребинський.

«Що сказати… Сама влада провела ефективний ребрендинг Юрія Луценка. З нього зробили політика. Тим більше, що наша історія вчить: щоб стати справжнім політиком – треба пройти в’язницю. Що ж до його терміну – до виборів-2012 року він не вийде, а далі – подивимося», – вважає Вадим Карасьов.

«Це абсолютно політичний процес, але вирок нелогічний і політично, – говорить політолог Анатолій Луценко. – Для влади логічно було б після жорсткої реакції Заходу на вирок Тимошенко показати хоча б видимість об’єктивності суду, тим більше у справі, яка варта вироку лише у вигляді штрафу. Як тепер інтегруватися в Європу, незрозуміло».

«На тлі того, що висували Луценку під час його першої «ходки» в МВС (наприклад, корупцію при закупівлі для МВС послуг мобільного зв’язку у фірми, де працювала комерційним директором його дружина – Авт.), нинішнє звинувачення виглядає несерйозно», – вважає політолог Володимир Корнілов.

У ПР же вважають, що запанувала праведливість. «Піддавати вирок сумнівам – значить, піддаватися емоціям. Треба виходити з того, що суд визнав доведеним. Були обставини, що пом’якшують провину, були і такі, що обтяжують. Адвокати Луценка напевно оскаржать вирок, і там буде вирішено, правильний він чи ні», – говорить нардеп Вадим Колесніченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.