Новини здоров’я. 18 лютого. Розмір статевого члена – це одна з проблем, що заподіюють багатьом чоловікам безліч хвилювань.

Більшість експертів ставляться до середньостатистичних норм скептично

Однак більшість з них значно недооцінюють те, чим наділила їх мати природа, покладаючись на завищені «стандарти».

Згідно з дослідженнями, «середній» розмір ерегованого статевого члена становить 13-15 сантиметрів, а його обхват – 10 сантиметрів. Пеніс в стані спокою досягає 5-10 сантиметрів. У дуже невеликої кількості чоловіків статевий член перевищує середньостатистичні розміри.

Також, параметри розслабленого органу нічого не говорять про те, якими будуть його розміри в стані бойової готовності. У деяких чоловіків ерекція майже не змінює розмір члена, в той час як в інших відбуваються помітні зміни.

Перш, ніж почати комплексувати з приводу свого пеніса, чоловікам слід знати, що більшість експертів ставляться до середньостатистичних норм скептично. По-перше, в такого роду дослідженнях, як правило, беруть участь чоловіки, які пишаються своїм достоїнством, а володарі скромніших пенісів рідше погоджуються на це. Таким чином, багато фахівців вважають, що справжній середній розмір пеніса приблизно на 2,5 сантиметра менше, ніж офіційні цифри.

Ще одна проблема, яка робить статистику мало об’єктивною – це методи вимірювання статевих членів. Деякі дослідники роблять це самі, у той час як інші покладаються на інформацію, отриману від самих чоловіків, або ж просять учасників прикинути приблизний розмір органу на лінійці або показати руками. В результаті, отримані таким чином дані навряд чи можна вважати вартими довіри.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.