Новини політики. 8 лютого. Забзалюк попросив гроші на лікування від важкої хвороби. Фракція погодилася допомогти, і виділила йому гроші.

Забзалюк провів депутатське розслідування

«Кілька місяців тому до депутатів нашої фракції (Партія регіонів – ред.) звернувся пан Забзалюк з проханням допомогти йому грошима на лікування від важкої хвороби. Він сказав, що керівництво «Батьківщини» відмовило йому в допомозі. Фракція погодилася допомогти, і ми виділили йому гроші. Забзалюкзаявив, що глибоко ображений на Турчинова і готовий перейти до нас у фракцію. Ми не заперечували», – заявляє Ігор Рибаков.

 

«Ось так виглядала ця, як я тоді думав, трагічна історія. А в підсумку це виявилося брудною провокацією. Записи є банальною фальшивкою і спецоперацією в дусі Кожем’якіна. Я вимагаю, щоб Забзалюк повернув гроші і вибачився перед нашою фракцією за брехню і свою підлу поведінку», – додав він.

Народний депутат Роман Забзалюк заявив сьогодні на прес-конференції, що в партії «Реформи заради майбутнього» йому заплатили $ 450 тис. за те, щоб він реалізував план знищення опозиції.

Крім того, Забзалюк заявив, що народний депутат Геннадій Задирко («БЮТ-Батьківщина») отримував щомісячну зарплату від лідера партії «Реформи заради майбутнього» Ігоря Рибакова (ПР).

Все вищесказане сталося після того, як Забзалюк вийшов з фракції «БЮТ-Батьківщина», щоб, за його словами, провести добре сплановану спецоперацію і викрити діючий режим.

При цьому сьогодні на засіданні Верховної Ради було оголошено, що народний депутат Роман Забзалюк повернувся до складу фракції «БЮТ-Батьківщина».

Джерело НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.