Новини спорту. 20 лютого. Володимир Кличко опублікував заяву щодо поведінки останнього суперника Віталія Кличка, скандального Дерека Чісори.

Володимир Кличко вражений поведінкою Чісори

Володимир зізнається, що шокований діями боксера. За його словами, поведінка Дерека Чісори свідчить про неповагу до боксу і до спорту загалом.

За словами Кличка-молодшого боксерські організації повинні засудити такий вчинок британця.

Подаємо повністю текст листа Володимира, який розміщено на сайті братів Кличків:

Шановні пані та панове,

Я шокований та глибоко засмучений діями Дерека Чісори та його команди протягом усього тижня. Мене засмутило те, як він презентував бокс, як вид спорту, як з неповагою поставився до Чемпіона Світу Віталія Кличка під час зважування та самого бою.

Але ще більше мене засмутило його негідне ставлення до спорту на прес-конференції після бою. У присутності журналістів з усього світу він розпочав бійку з Девідом Хеєм та його тренером Адамом Бутом. Далі у присутності преси Дерек Чісора багаторазово заявляв, що хоче “ЗВЕСТИ РАХУНОК” з Девідом Хеєм.

Для попередніх Чемпіонів, які прагнули популяризувати бокс, як вид спорту, маючи відповідне ставлення до нього, намагаючись продемонструвати гарний приклад молоді усього світу, ці зусилля втратили свою цінність. Така поведінка робить всі зусилля марними, вчить неповазі до спорту та людської особистості. У такої поведінки є також свої наслідки, а саме: вони не повинні вітатися боксерськими організаціями, засобами масової інформації, провідними боксерами та їх фанатами.

Це повинно бути зупинено, або бокс втратить свій престиж. Я хотів би поділитися з вами своїми думками та хвилюваннями, і сподіваюсь, що спільними зусиллями ми зможемо показати світовій спільноті, що бокс, як вид спорту, вважає таку поведінку НЕПРИЙНЯТНОЮ.

З повагою,
Володимир Кличко

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.