Новини України. 16 лютого.  Захист Юлії Тимошенко має намір просити Генеральну прокуратуру розслідувати розголошення через ЗМІ результатів обстеження її іноземними медиками.

Тимошенко дозволила оголосити діагноз канадських фахівців тільки дочці

Про це повідомив депутат Верховної ради від фракції БЮТ Сергій Власенко.

За його словами, відповідне звернення про втручання в особисте життя екс-прем’єра буде подано до Генпрокуратури 16 лютого.

Він зазначив, що Тимошенко відмовилася від огляду її українськими лікарями в складі міжнародної групи саме тому, що прекрасно розуміла, що відразу після огляду інформація про її стан здоров’я буде розголошена і таким чином буде порушена медична таємниця.

При цьому Власенко назвав інформацію про те, що у Тимошенко діагностували грижу хребта маренням, додавши, що сам не знає, який діагноз поставлений Тимошенко, оскільки ця інформація є лікарською таємницею.

На його думку, така інформація з’явилася відразу ж після того, як конверт з результатами обстеження Тимошенко німецькими лікарями потрапив в руки українських медиків.

Нагадаємо, Власенко заявив, що канадських лікарів не пускали, вимагаючи погодитися на передачу результатів обстеження представникам Міністерства охорони здоров’я перед оприлюдненням даних про обстеження. Як повідомлялося, Тимошенко дозволила оголосити діагноз канадських фахівців тільки дочці.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.