Новини України. 15 лютого. Захисник екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Сергій Власенко вважає медобстеження Тимошенко незалежними іноземними лікарями великою перемогою її команди.

Захист і сім'я просто відсторонені від можливості спілкуватися з Тимошенко

Про це він заявив на прес-конференції.. «На жаль, вчора поширювалася неправдива інформація на рахунок цього медобстеження, з метою не допустити його. Сподіваюся, що зараз результати знаходяться у Юлії Володимирівни. Той конверт, про який заявила ГПУ (з результатами обстеження. – Ред.), був переданий працівникові колонії за умови, що конверт повинен потрапити в руки Юлії Тимошенко», – сказав Власенко.

За його словами, ні вчора, ні сьогодні його самого і дочку Юлії Тимошенко Євгенію не допустили на територію колонії.

«Чому захист і сім’я просто відсторонені від можливості спілкуватися з Тимошенко? Вчора під час медогляду були присутні найвищі чиновники пенітенціарної служби, які кілька годин спілкувалися з Тимошенко і примушували її погодитися на комісію чиновників МОЗ, в якій був присутній якийсь пан Поляков, який виписував довідки, що Тимошенко здорова під час слідства. Інакше, як гестапівським доктором, його не назвати».

Як повідомлялося, німецькі та канадські лікарі в присутності українських медиків, які входять в міжнародну медичну комісію, вчора протягом більше 5 годин проводили огляд екс-прем’єр-міністра, лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко в Качанівській жіночій виправній колонії № 54 (Харків).

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.