Новини України. 17 лютого. Влада готує “біти” для боротьби з опозицією під час парламентських виборів в цьому році.

Гриценко: влада гратиме не "шашками" а "бітами"

Про це сказав лідер “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко під час Facebook-конференції на сторінці “Ми – європейці”.

Один з користувачів соціальної мережі, задаючи запитання, зауважив, що опозиція готується “до гри в шахи”, йдучи на вибори, водночас влада збирає команду для гри в “чапаєва”. Які міри опозиція може вжити, щоб протидіяти намірам владі? Анатолій Гриценко відповів:

“Влада не в “чапаєва” гратиметься. Вона не “шашки”, а “біти” готує. А щодо способів протидії? Отак я взяв Вам і виклав їх тут, в інтернеті”.

За його словами, опозиція думає над тим як протидіяти у випадку, якщо вибори проходитимуть поза правовим полем “і готується до дій”.

Анатолій Гриценко також повідомив, що його команда список кандидатів на вибори оприлюднить дещо пізніше.

“Наша команда – список кандидатів на вибори, буде оприлюднена. Не лише прізвища, але й по кожній людині її автобіографія, декларація про статки, документи про освіту… В тому числі буде чітко вказано, що кожен кандидат не має іншого, крім українського, громадянства”, – відзначив лідер “Громадянської позиції”.

Гра “Чапаєв” – радянська гра, полягає в тому, що на шаховій дошці розставляють “шашки” різних кольорів і два гравці, за допомогою удару пальцем, щигликом по своїй шашці, вибивають шашки суперника.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.