Новини шоу-бізу. 26 лютого. Найкрасивішими людьми України 2011 року стали відомий боксер Володимир Кличко та телеведуча і журналіст Оксана Марченко.

Оксана Марченко і віталій Кличко замість брата отримали подарунки

У суботу, 25 лютого, у Києві відбулася сьома церемонія нагородження “Найкрасивіших людей України”.

Замість Володимира Кличка нагороду приймав його брат Віталій. Сам Володя зараз зайнятий підготовкою до бою з Жан-Марком Мормеком, який відбудеться 3 березня. А свою нагороду він отримає лише 12 березня, коли повернеться в Україну на прем’єру фільму про братів Кличко.

“Ми з братом постійно змагалися – хто кращий, сильніший. І тут брат обскакав мене, отримав нагороду найкрасивішого чоловіка України”, – поділився радістю за брата Віталій Кличко.

Цікаво, що Віталій не набагато відстав від свого брата, як зізналися після церемонії організатори. Однак, називати, хто саме посів другі та треті місця, вони відмовилися.

Оксана Марченко, вийшовши на сцену за нагородою, була дуже емоційна. Отримавши скляну статуетку у вигляді букви V, вона показала її своєму чоловікові Віктору Медведчуку і сказала: “Коханий, це твоя буква”.

На питання журналістів, чи будуть святкувати нагороду, Оксана відповіла, що вони ще не визначилися. Однак на зауваження репортерів про те, що Медведчук наче заявив, що свято буде, Марченко сказала: “Ну, раз чоловік сказав, що буде, значить буде”.

Та пишного святкування найкрасивіша українка все одно не планує, оскільки в них хворіють діти, і їм “зараз не до того”.

Марченко також зізналася, що відчувала себе на сцені під час отримання нагороду не у своїй тарілці. “Мені простіше працювати з людьми, заспокоювати, підбадьорювати, витирати соплі”, – поділилася Оксана.

Примітно, що Володимиру Кличку повідомили про його перемогу у конкурсі ще за декілька днів, але інтрига чоловічої номінації зберігалася до самого оголошення переможця. А Оксана Марченко дізналася про перемогу лише вчора, що не завадило просочитися інформації – ще перед церемонією журналісти фотографували тільки її.

Конкурс “Найкрасивіші люди України” проводить журнал VIVA, починаючи з 2005 року. Ведучим цьогорічної церемонії стали Іван Ургант та Оля Полякова.

Джерело ТСН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.