Новини України. 28 лютого. Вищий адміністративний суд України сьогодні розгляне повторний позов народного депутата від фракції БЮТ-Батьківщина Юрія Одарченка про незаконність призначення Родіона Кірєєва на посаду судді Печерського районного суду міста Києва.

Родіон Кірєєв
Кірєєв призначений суддею незаконно

У позовній заяві Одарченка говориться, що Кірєєв був незаконно призначений на посаду судді Печерського суду, оскільки під час його переведення з Березанського районного суду Київської області він нібито не здавав необхідний кваліфікаційний іспит. Крім того, інформація про його переведення не була опублікована в пресі, не було проведено конкурс на заміщення посади в Печерському суді.

На думку Одарченка, сама процедура переведення судді теж була порушена: Кірєєв подав заяву про переведення не в кваліфікаційну комісію, як цього вимагає закон, а безпосередньо президентові, який і задовольнив його прохання.

Нагадаємо, раніше Одарченко вже звертався з позовом про незаконність заняття Кірєєвим посади судді в ВАСУ, але тоді позов був залишений без розгляду з формальних підстав. Одарченко вважає, що в разі задоволення позовних вимог всі рішення Кірєєва в Печерському районному суді Києва, в тому числі і вирок стосовно екс-прем’єра Юлії Тимошенко, стануть незаконними, оскільки були прийняті неповноважним суддею.

Джерело Цензор.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.