Новини України. 10 лютого. Суд відмовив у клопотанні про виклик свідків Луценка, зате допитав 148 свідків звинувачення.

Луценко прекрасно тримається на судових засіданнях

Печерський суд Києва позбавив екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка навіть найменшої можливості для захисту, вважає народний депутат від НУНС, член партії Наша Україна Віктор Матчук, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Доказом цього, за словами нардепа, є те, що суд в середу відмовив у клопотанні про виклик свідків Луценка, зате допитав 148 свідків та заслухає ще двох з боку державного обвинувачення.

При цьому суддя Сергій Вовк оголосив про таке рішення без будь-якого пояснення.

“На поверхні просто кричуща нерівноправність, відсутність будь-якої змагальності в суді. З одного боку є потужне звинувачення, а з іншого – безправний обвинувачений, захист якого не може практично нічого, навіть запросити на засідання одного свого свідка” – переконаний Матчук.

За словами нашоукраїнця, у нього склалося враження, що суддя Вовк ще до засідання в середу ухвалив рішення, а точніше його вже давно прийняли за нього, про те, щоб не допустити жодного свідка, який міг би виступити на захист Луценка.

“Так само впевнений, що рішення, який вирок в результаті оголосити Луценку, суддя вже давно прийняв або йому допомогли це зробити. Це нагадує 37-й рік з його судом” трійками “без адвокатів і єдиним правом обвинуваченого – визнавати свою провину”, – підкреслює Матчук.

При цьому, як підкреслює нардеп, приємно дивує той факт, що сам Луценко прекрасно тримається на судових засіданнях. “Його почуття гумору нікуди не зникло, він упевнений у своїй правоті й у тому, що в кінцевому підсумку все буде добре. А на питання про те, чим допомогти, він просто просить передати всім, хто знає, що Луценко незламний і його справа переможе”, – сказав Матчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.