Новини культури. 21 лютого. Сьогодні, 21 лютого, заслуженій артистці РРФСР, народній артистці Росії Вірі Алентовій виповнюється 70 років.

Алентова у ролі Каті Трофимової стала прикладом для усіх радянських жінок

Святкуватиме свій ювілей артистка на сцені.

Віра Валентинівна Алентова народилася в 1942 році в місті Котласе Архангельської області в родині акторів Валентина Михайловича Бикова та Ірини Миколаївни Алентової. Батько помер, коли Вірі було всього 4 роки, після чого мати відвезла її на Україну.

В 1961 Віра Алентова приїхала до Москви, де поступила в Школу-студію МХАТ (керівник курсу – Василь Петрович Марков). Успішно закінчила навчання в 1965 році, після чого стала актрисою Московського театру ім. А.С. Пушкіна.

Під час навчання, на другому курсі, Віра Алентова вийшла заміж за свого однокурсника Володимира Меньшова. У 1969 році у Алентової і Меньшова народилася дочка Юлія. Меньшов Володимир Валентинович – народний артист Росії, лауреат Державних премій СРСР і РРФСР, володар премії «Оскар». Дочка – Меньшова Юлія Володимирівна – популярна телеведуча, лауреат премії ТЕФІ. Онук – Андрій.

Всього на рахунку артистки близько тридцяти фільмів. Серед них – «Москва сльозам не вірить», «Завтра була війна», «Ширлі-мирлі», і «Заздрість богів». У театрі Віра Алентова зіграла понад двадцять ролей.

Джерело  dayperm.ru 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.