Новини здоров’я. 10 лютого. Сорокарічна мешканка Бірмінгема (Велика Британія) Дебі Ройстон, вилікувавшись від грипу, почала розмовляти з французьким акцентом, хоча раніше ніколи не була у Франції.

Дебі раніше ніколи не була у Франції

За даними лікарів, всього в світі було зареєстровано 60 випадків синдрому іноземного акценту – так називається ця хвороба. Випадки лікування від неї поки не описані. Зазвичай цей синдром є наслідком поранення в голову, інсульту або мігрені, але у Дебі Ройстон нічого подібного лікарі не виявили.

Захворівши на грип, вона практично втратила здатність говорити. Коли ж голос повернувся до неї, жінка була шокована, виявивши, що її бірмінгемський акцент пропав. За її словами, зараз вона відчуває, як ніби її підмінили.

“Всі говорять, що я говорю як француженка, але я там (у Франції) ніколи не була”, – говорить Ройстон. За її словами, кожен день, прокинувшись, вона просить себе не говорити, оскільки саме під час мовчання відчуває себе справжньою Дебі.

“Як тільки я порушую тишу, я знову чужа”, – говорить вона.

Дебі довелося кинути роботу асистента викладача, а її чоловік Енді працював будинку, поки його дружина видужувала.

Професор Нік Міллер, експерт з мовних дисфункцій з Університету Ньюкастла, який ставив їй діагноз, сказав, що синдром іноземного акценту може бути викликаний як неврологічними проблемами, такими як поранення голови, так і психологічними, наприклад, депресією. Також причиною такого розладу можуть бути психози.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.