Новини України. 16 лютого. Відсотки, які набере партія “УДАР” Віталія Кличка будуть вирішальними під час парламентських виборів в Україні в цьому році.

Юрій Луценко
Луценко сподівається відправити у нокдаун українську владу

Про це під час заключного слова в суді сказав екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Він закликав людей забезпечити максимальну явку на виборах.

“Кожен хто хоче змінити Україну має стати частиною виборчого процесу. Я агітую за участь. І не варто тут покладатися на політиків. Вони останнім часом зробили мінімум з того, що повинні були зробити – об’єдналися, слава Богу”, – сказав Луценко.

“Дуже приємно, що до Комітету опору диктатурі приєдналася і партія “УДАР” Віталія Кличка. Я сподіваюся, що Віталій найближчим часом зробить все, що йому потрібно зробити на боксерському рингу, повернеться до України для того, щоб нанести вирішальний нок-даун для українського режиму”, – відзначив Юрій Луценко.

“Згадаєте мої слова, саме його відсотки, можливо не такі грандіозні, як він очікує, будуть ключовими для результату парламентських виборів в Україні”, – додав він.

“Головне, щоб у парламенті було не менше ста безбашених готових на все для перемоги країни опозиціонерів. Тоді у 2015 році, що б не робила Партія регіонів, президентські вибори виграє кандидат від опозиції”, – вважає екс-міністр.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.