Новини здоров’я. 14 лютого. Дивовижне дослідження проводиться в даний час в медичному центрі Стенфордського університету і в Дитячій клініці Люсіль Паккард.

Силденафіл (віагра) впливає на скорочення лімфангіом

Предмет вивчення – тяжкі, що важко піддаються лікуванню, пороки розвитку лімфатичної системи у дітей та можливість їх терапії діючою речовиною Віагри, найвідомішого препарату для лікування еректильної дисфункції.

Лімфангіома – доброякісна пухлина, що виходить з лімфатичних судин, часто виникає ще внутрішньоутробно. Клітини пухлини, розростаючись, можуть перекрити дихальні шляхи дитини або перешкоджати іншим аспектам розвитку серця і легенів.

Лімфангіт важко лікувати, через те що тіло пухлини часто впритул прилягає до життєво важливих органів і його практично неможливо видалити хірургічним шляхом.

Лікарі з дитячої клініки Паккард випадково виявили, що поширений препарат силденафіл (віагра) впливає на скорочення лімфангіоми. Силденафіл був призначений дитині з важкою формою лімфангіоми через супутню легеневу гіпертензію, оскільки при цьому стані досвід застосування силденафілу в світі вже був.

Під час терапії силденафілом лікарі на свій подив помітили, що лімфатичні мальформації істотно скоротилися.

Хоча дослідження не доведено до кінця, але наявні результати вже зараз дають серйозну надію на можливість лікування лімфангіоми у дітей.

За матеріалами zdorovieinfo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.