Новини шоу-бізу. 9 лютого. «Краса – страшна сила!» – Зазвичай у братів Меладзе це спрацьовувало. Але не цього разу. Краса не змогла перемогти слабкі вокальні дані.

Нові чутки про "ВІА Гру"

Нові солістки групи «ВІА Гра», які прийшли на зміну Вірі Брежнєвій і Надії Грановській, потрапили в немилість журі на популярному телешоу «Дві зірки». Досвідчена співачка Лоліта Мілявська не посоромилася і висловила своє «фе».

– Я так розумію, що у нас сьогодні дуже добре журі, і я буду єдиною сукою в ньому. Я не знаю цих двох дівчат, які вийшли з Альбіною. Ймовірно, це новенькі, яких не варто було випускати. Сирі аж надто.
Альбіна Джанабаєва – найстарша з юних колег, їй стукнуло вже тридцять два роки. Вона буквально тримає репутацію колективу на своїх тендітних плечах і розуміє – новенькі не справляються, – сказала Лоліта.

– Ми вийшли групою, щоб внести певну інтригу, але нічого доброго з цієї ідеї не вийшло, – поділилася Альбіна.

– Це той рідкісний випадок, коли мене підвела «ВІА Гра», – додав Ігор Верник.
Мало вийти в дорогих сукнях від Юдашкіна, треба ще заспівати. Поки Костянтин Меладзе витрачає весь стан на уроки вокалу для новеньких, справляється з нотою лише Альбіна Джанабаєва, саме тому продюсер не відпускає її у вільне плавання, хоча співачка давно мріє про сольну кар’єру.

– Вони гарні, але сцена не для того, щоб існувати просто красивим, – поділилася Лоліта. – Альбіна самодостатня, і їй не потрібна підтанцьовка.

Поки ж вердикт новому складу «ВІА Гри» винесено: «Дівчат в рамках проекту більше на сцену не випускати!»

ВІДЕО

Джерело lifeshowbiz.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.