Новини політики. 11 лютого. Європейський Союз розчарований відмовою парламенту України декриміналізувати статті, за якими засуджено Юлію Тимошенко.

ЄС розчарований

“Розчаровує те, що це сталося після того, як ПАРЄ недавно схвалила резолюцію щодо функціонування демократичних інститутів в Україні, закликавши до термінового внесення змін до статті 364 та 365 Кримінального кодексу та приведення їх у відповідність до стандартів Ради Європи”, – йдеться в повідомленні прес -офісу комісара ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Стефана Фюле, передає ЛIГАБiзнесIнформ.

Автори документа наголосили, що в ЄС продовжать уважно стежити за розвитком подій, що стосуються Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України провалила проект закону, який передбачав декриміналізацію статті, за якою засуджено Тимошенко. За проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо гармонізації національного кримінального законодавства до Конвенції ООН проти корупції N9759 проголосували всього 159 карток народних депутатів при 226 необхідних.

Також нагадаємо, що в січні ПАРЄ прийняла жорстку резолюцію щодо України. У Раді Європи зажадали випустити Тимошенко і Луценко, а також допустили можливість застосування санкцій проти України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.