Новини здоров’я. 29 лютого. Вегетаріанці можуть не знати про те, що багато медичних засобів містять продукти життєдіяльності тварин.

вегетаріанців потрібно попереджати про вміст ліків

У рідкі сиропи, наприклад, додають желатин, зроблений з кісток і шкіри тварин…

Як показало опитування, проведене у Великобританії, чверть пацієнтів не знають про те, що їм прописують ліки з тваринним желатином. При цьому, згідно з європейським законодавством, вкладка з описом ліків повинна містити всю необхідну інформацію. Якщо у пацієнта виникає сумнів, він повинен знайти відповідь на своє питання у вкладиші, або ж отримати консультацію у фармацевта чи лікаря.

Згідно з опитуванням 500 пацієнтів, 40% з яких були вегетаріанцями, половина приймала ліки з твариним желатином всупереч своєму бажанню. Також, багато вегетаріанці готові приймати такі препарати, якщо у них не буде іншого вибору.

«Багато вегетаріанці шоковані, дізнавшись про те, наскільки тваринні інгредієнти поширені у виробництві лікарських засобів. Кожен лікар повинен пам’ятати, що в ліках міститься не лише активний препарат, але і цілий ряд інших речовин, склад яких може бути важливий для певних груп пацієнтів, попереджаючи їх про це і допомагаючи підшукати підходящу альтернативу», – зазначили автори дослідження.

Джерело ЗдравЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.