Новини здоров’я. 26 лютого. Медики вже провели успішні випробування вакцини від героїнової залежності на мишах.

Героїн
Вчені знайшли вакцину від героїу

Детальні дані про препарат дослідники поки не розголошують.

Група мексиканських медиків і біологів працює над вакциною, яка дозволить знизити пристрасть до одного з найвідоміших і сильнодіючих опіоїдів – героїну. Дослідницька група в мексиканському Національному інституті психіатрії заявляє, що вже провела успішні випробування на лабораторних мишах і в майбутньому проведе випробування на людях, повідомляє Цензор.НЕТ.

Нещодавно вакцина була запатентована в Мексиці і США. Принцип її дії порівняно простий: вона робить організм людини набагато менш сприйнятливим до ефектів, що надаються героїном, тому сенс вживання цього наркотику просто зникає.

«Це повинна бути вакцина для людей з важкою формою звикання, які не досягли своєї мети щодо позбавлення наркозалежності усіма іншими способами», – каже директор інституту Марія Олена Медіна.

Вчені по всьому світу вже не один десяток років намагаються створити діючий препарат по зниженню ефектів залежно від важких наркотиків, але ніхто з учених поки не досяг успіху. Дослідження, схожі на мексиканські, ведуть медики і в США, проте їх роботи в першу чергу орієнтовані на блокування кокаїнової залежності.

Мексиканські вчені кажуть, що гроші на дослідження ними були отримані як від власного уряду, так і від ряду американських дослідницьких інститутів.

«У разі успішних випробувань нової вакцини, це буде препарат всесвітнього значення, його ефект неможливо переоцінити. Випуск подібної вакцини відчутно скоротить споживання героїну в світовому масштабі», – говорить Медіна.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.