Новини світу. 19 лютого. Відома в Лівії журналістка і телеведуча Галя аль-Місрата, що користувалася величезною популярністю в роки правління Муамара Каддафі, була убита в тюремній камері в столиці країни Тріполі.

Галя аль-Місраті

Як повідомили знайомі тележурналістки, Галю вбили через гарне до неї ставлення Каддафі та її категоричне неприйняття перемогли повстанців. Свої позиції жінка ніколи не приховувала, неодноразово виступала з різкою критикою нової влади і навіть обіцяла мстити за убитого полковника.

Особливо яскравою була поява аль-Місрата в телеефірі Libiyah TV в серпні минулого року, коли сили повстанців облягали Тріполі. Ведуча зі зброєю в руках присягнулася “вбити будь-кого, хто спробує захопити телебачення, або померти самій”. Після захоплення столиці повстанцями з’явилася інформація про те, що аль-Місрата потрапила в руки переможців, поміщена у в’язницю і піддається тортурам і сексуальному насильству.

Галя аль-Місрата в останній раз з’явилася перед телекамерами 30 грудня минулого року. У кадрі вона мовчала і тримала листок із зазначенням дати. На обличчі жінки були видні сліди побоїв. Глядачі говорили про те, що аль-Місрата, швидше за все, відрізали язик. Після цього журналістка пропала, і ніхто не знав, де вона знаходиться – до останніх днів, коли надійшла інформація про її вбивство в тюремній камері.

Джерела також повідомили, що вбивство сталося 17 лютого і було “приурочено” до річниці початку в Лівії повстання проти режиму Муамара Каддафі.

Офіційна лівійська влада поки ніяк не коментує цю інформацію.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.