Новини України. 20 лютого. Ув’язненим Качанівської виправної колонії в Харкові передали книги про екс-прем’єра Юлію Тимошенко, яка також відбуває там свій термін.

В Качаніській колонії поповнили бібліотеку

Як повідомляється, видавництво “Самміт-книга” передало, зокрема, книги Сергія Руденка “Уряд Юлії Тимошенко”, “Вся Юлина рать”, “Чоловіки Юлії Тимошенко”.

Крім цього, у комплект також увійшов практичний посібник “Як вижити і провести з користю час у в’язниці”, нова книга українського політолога Дмитра Видріна “Про політику безперечно”, політичний бестселер Ігоря Беркута “Брат”, роман-утопію на тему сучасної української політики “Труба” Анатолія Крима, історичний роман Володимира Дмитренка “Імператор Нерон. Трагедія влади” і унікальний альбом на 800 сторінок “Популярна історія християнства” пастора Сергія Саннікова.

Також в колонію передали новинки дитячої та художньої літератури, видатних зарубіжних та українських авторів, зокрема Пауло Коельо, Януша Вишневського, Ліни Костенко, Марії Матіос.

Ініціатива про передачу книг ув’язненим, які відбувають покарання поруч з Тимошенко, належить партії “Батьківщина”, відзначили у прес-службі видавництва.

Джерело ТСН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.