Новини України. 19 лютого. Цього тижня в Харкові відкрили зменшену копію Ейфелевої вежі, яка вже багато років вважається символом не тільки Парижа, але і всієї Франції.

В Харкові з'явилася Ейфелева вежа

35-метрова конструкція з’явилася на Салтівці – в декількох десятках метрів від перехрестя вулиці Академіка Павлова і Салтівського Шосе біля розважального центру “Шато Ледо”.

Вежа – всього лише невелика частина іміджу нового торгово-розважального центру “Французький бульвар”, який зараз будується поруч з “Шато Ледо”.

Творці харківської Ейфелевої вежі повідомили, що висота нової пам’ятки міста – 35 метрів. Це майже в десять разів менше, ніж висота символу Парижа, який налічує 300 метрів. На копію пішло 35 тонн металу. Зроблена вона з десяти металевих частин і чотирьох рівнів. Перший і другий рівні складаються з чотирьох частин кожна, в третьому і четвертому – по одній.

Урочисте відкриття Ейфелевої вежі відбулося на День закоханих. З цього дня башта підсвічується вночі. На башті буде оглядовий майданчик, але тільки на першому, найнижчому, рівні. Піднятися на нього зможе кожен охочий, але не раніше літа, коли будівельні роботи навколо закінчаться.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.