Новини економіки. 22 лютого. В Україні планується чергове подорожчання горілки.

Головна мета документа - боротьба з тіньовим алкогольним ринком

Сьогодні Кабмін планує розглянути пропозицію про підвищення мінімальних цін на алкогольну продукцію на 26,4%.

В Міністерстві фінансів розробили проект змін до постанови “Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольної продукції”. Документом пропонується підвищити ціни на лікеро-горілчану продукцію на 26,4%, до 165 гривень за літр 100-процентного спирту. Тобто мінімальна ціна пляшки горілки 0,5 літра збільшиться з 26,1 гривні до 33 гривень.

Учасники ринку стверджують, що документ мають розглянути вже на сьогоднішньому засіданні уряду. На порядку денному засідання його немає. Втім, член парламентського комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Олег Царьов (Партія регіонів) говорить, що головна мета документа – боротьба з тіньовим алкогольним ринком.

“Я піднімав це питання, відправляв депутатські запити в Кабінет міністрів. З урахуванням всіх акцизів, податків і ціни на спирт, яка неодноразово підвищувалася в минулому році, при легальному виробництві горілки ціна повинна бути близько 33 гривень”, – відзначає Царьов.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.