Новини економіки. 2 лютого. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, розробила механізм єдиного соціального тарифу в галузі водопостачання.

Один тариф на воду можуть ввести по всій країні

Про це під час прес-конференції повідомив директор Департаменту стратегічного розвитку та планування комісії Дмитро Орлачев.

“Регулятор уже озвучив окремі можливі механізми включення єдиного соціального тарифу по всій країні в галузі водозабезпечення. І це дійсно один із можливих шляхів розвитку галузі водопостачання з погляду підтримки тих верств населення, які дійсно потребують вільного доступу до води як до ресурсу, який неможливо нічим замінити за ціною, яка для них буде прийнятна”, – зазначив Орлачев.

Водночас віце-президент “Всеукраїнської асоціації приватних інвесторів ЖКГ” Тетяна Казачек зауважила, що введення єдиних житлово-комунальних тарифів по всій країні є економічно необґрунтованим.

“Я думаю, що всі економісти, технічні працівники підприємств розуміють, що це зробити неможна і це буде як мінімум і соціально несправедливо, і економічно взагалі недоцільно. Це нонсенс”, – додала вона.

Під час прес-конференції віце-президент “Всеукраїнської асоціації приватних інвесторів ЖКГ” Тетяна Казачек повідомила, що сьогодні існують всі економічні підстави для підвищення житлово-комунальних тарифів.

Джерело УНН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.