Новини України. 2 лютого. Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що дії влади можуть призвести до дострокових президентських виборів в Україні.

Томенко передбачає президентські вибори після парламентських

Про це політик сказав у середу в ефірі на Національному радіо.

Роблячи політичний прогноз на 2012 рік, віце-спікер Микола Томенко зазначив, що аналіз стартової ситуації напередодні парламентських виборів засвідчує, що сьогодні і у влади, і в опозиції є рівні можливості створити парламентську більшість у жовтні 2012 року. При чому, зауважив він, результат парламентських виборів більше залежить від опозиції, аніж від влади.

“Точніше від здатності опозиції спільно діяти, домовлятися і погоджувати своїх кандидатів щонайменше в мажоритарних округах”, – додав Томенко.

За будь-яких обставин, переконаний Микола Томенко, парламентські вибори лише тимчасово можуть зняти нинішній ключовий конфлікт у суспільстві: коли абсолютна більшість суспільства вважає соціально-економічний курс нинішньої влади хибним.

Заступник голови Парламенту наголосив, що, якщо влада не зробить жодних радикальних кроків стосовно зміни своєї політики, направленої на захист власних інтересів та проти інтересів більшості громадян, після парламентської виборчої кампанії цілком можливі дострокові президентські вибори, інформує прес-служба Томенка.

Оскільки, пояснив він, треба буде якимось чином знімати конфлікт між майже 80% населення, які не сприймають дії нинішньої влади, та біля 20% тих, що повністю чи частково підтримують її дії.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.