Новини світу. 15 лютого. В результаті вибуху на магістральному нафтопроводі, що пролягає на околиці сирійського міста Хомс, почалася сильна пожежа.

Густий чорний дим піднімається на багато сотень метрів в небо

На кадрах, які надходять з міста в прямому ефірі, видно, що густий чорний дим піднімається на багато сотень метрів в небо, причому джерел полум’я, по всій видимості, кілька. Пожежа вже не припиняється кілька годин, більше того, за деякими даними, вона стає сильнішою.

Як повідомляє BBC News, уряд звинуватив у диверсії “озброєні терористичні банди”, а повстанці оголосили, що нафтопровід піддався бомбардуванню з повітря. За іншими даними, трубу пошкодили помилково під час чергового артилерійського обстрілу Хомса.

Нафтопровід, на якому триває пожежа, забезпечує сировиною Дамаск і південні райони Сирії.

Раніше він уже кілька разів ставав об’єктом диверсій, причому всякий раз сторони покладали відповідальність за підрив один на одного.

Урядові війська штурмують Хомс уже 12-й день. В ході цієї операції армія застосовує бронетехніку, артилерію, міномети та інші важкі озброєння. В результаті тривалої битви за останні дні загинули вже кілька сотень людей.

Крім того, 15 лютого урядові війська за підтримки БМП почали штурм сусіднього з Хомсом міста Хама, а також передмістя Дамаска – району барзо.

Всього за 11 місяців протистояння в Сирії загинули понад шість тисяч громадян цієї країни.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.