Новини світу. 2 лютого. Управління охорони конкуренції та споживачів (UOKIK) обшукало офіс компанії Empik, мережі магазинів, яка торгує книжками, музичними та ігровими дисками, зокрема в Україні.

Empik обшукали

Про провадження справи щодо Empik повідомили в прес-службі Управління. У відомстві зазначають, що перевірка мережі магазинів спричинена розглядом справи щодо закупівлі і продажу книжок, відео-, аудіо- дисків і ні в якому разі не організоване проти самої компанії.

Водночас деталі обшуку UOKIK не розголошує.

В Empiku підтверджують, що не йдеться про діяльність проти фірми.

“Такий контроль можуть проводити в будь якого підприємця, і, як ми розуміємо, це нормальна практика UOKIK. Сам факт проведення перевірки в жодному випадку не означає негативного результату для мережі. Протягом останніх п’яти років Управління проводило дії пов’язані з розслідуванням роботи компанії і ще ні разу це не завершувалося ініціюванням діяльності проти мережі”, – цитує TVN прес-секретаря Empik Моніку Мар’яновіч.

Empik (KMPiK – скорочення від Клуб міжнародної преси і книги) заснований ще в 1948 році, в період комуністичної Польщі. Наново фірму створили в 1991 році, куди внесли 74 магазини KMPiK. Польська мережа магазинів продає книжки, музичні диски, фільми, комп’ютерні ігри та комп’ютерні аксесуари. Компанії належить 170 магазинів в Польщі і близько 30 в Україні.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.